Logo

Адреса

місто Запоріжжя

Телефон

(050) 933-34-93, (098) 338-23-68

Години працi:

Пн- П'ят: з 08:00 до 17:00

Фронтальний навантажувач на МТЗ: особливості, переваги, варіанти застосування

У списку різновидів навісних фронтальних навантажувачів особливе місце займає моделі Diamant компанії ГарантТехАгро. Експерти вже встигли назвати виріб одним з найбільш якісних і перспективних, наводячи його як приклад надійний, безвідмовний і довговічний пристрій з широким спектром практичних переваг. Завдяки застосуванню навісного фронтального навантажувача можна відмовитися від придбання додаткової техніки та використовувати трактор під час вантажно-розвантажувальних та земляних робіт, під час збирання снігу та тощо. А фінансові вкладення у придбання пристрою повністю виправдають себе завдяки його високій якості та ідеальній сумісності з базовою колісною технікою.

Конструктивні особливості навісних навантажувачів Діамант

Покупців, які бажають купити фронтальний навантажувач, постійно цікавлять технічні переваги навантажувача КУН. Виділити пристрій на тлі інших зразків модельного ряду дозволяють:

  • удосконалена гідравлічна система для спрощення управління навісним обладнанням, завдяки якій вдається знизити зношування деталей і збільшити термін їх експлуатації;
  • посилена модель ковша, в якому передбачена установка додаткових несучих балок та сталевих пластин;
  • покращена конструкція стріли, підвищити міцність якої вдалося за рахунок збільшення товщини металу і перерізу основи в точках, що найбільш навантажуються.

Сфера діяльності навісного обладнання для тракторів

Сьогодні фронтальний навантажувач від ГарантТехАгро знаходить широке застосування у повсякденній роботі сільськогосподарських, будівельних, комунальних та ремонтних підприємств. З його використанням вдається у стислі терміни завершити та акуратно виконати вантажно-розвантажувальні роботи, перевезти сипкий або пакетований вантаж, розпочати землерийні роботи, прибрати сніг тощо.

Розширити сферу застосування пристрою дозволили:

  • простота установки на стрілу трактора без необхідності монтажу численних гайкових з’єднань;
  • швидкість зміни навісного обладнання, що виключає тривалий простою техніки;
  • стабільно горизонтальне положення ковша в порожньому та завантаженому стані, що виключає пробудження вантажу та його значні втрати.
фронтальный погрузчик фото

Де придбати фронтальний навантажувач Diamant від ГарантТехАгро?

Усіх бажаючих придбати навісне обладнання запрошує на свої сторінки аграрний інтернет-магазин https://garanttehagro.com.ua/, де представлена фірмова техніка від виробника за найпривабливішими цінами. Зорієнтувати в асортименті та допомогти покупцям зробити вибір готові кваліфіковані консультанти компанії. Телефонуйте, щоб оформити замовлення та уточнити характеристики вибраного пристрою, а також обговорити питання оплати та доставки.